برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ست رنگ بنفش (مانتو، روسری، کفش، کیف) + ترفندهای ست کردن رنگ بنفش

در این مجموعه از عکس نوشته و عکس پروفایل سایت عکس نوشته به ست کردن مانتوی بنفش با لباس و شال و کفش و کیف متناسب با رنگ بنفش پرداخته ایم. اگر دوست دارید استایلی زیبا و چشمگیر داشته باشید پس در ادامه با ما همراه باشید.

ست مانتوی بنفش

موسسه ی پنتون، رنگ سال ۲۰۱۸ را فرابنفش یا Ultra violet معرفی کرده و در تعریف خود از این رنگ، جملات زیر را به کار برد:

سنبلی از گستره ی شب‌های بی انتها که به ما جرأت قدم گذاشتن به راه‌های جدید را می دهد.
رنگ بنفش معمولا به عنوان یک سنبل فانتزی ولاکچری به ذهن می‌آید که در صنعت پوشاک آن را به تن ملکه ی انگلیس و سایر افراد خاندان سلطنتی می‌بینیم و هر کسی ریسک پوشیدن این رنگ را به جان نمی‌خرد.

این رنگ در نقطه ای وسط طیف رنگ های سرد تا گرم قرار می‌گیرد و یک رنگ معتدل به حساب می‌آید. این خاصیت رنگ بنفش می‌تواند از آن یک رنگ آرام بخش و در عین حال مهیج بسازد.

تا همین چند سال پیش استفاده از رنگ های شاد و چشمگیری مثل بنفش در جامعه ی ما چندان مرسوم نبود اما اخیرا با رشد ارتباطات و افزایش سواد فشن در بین تولیدکنندگان و خریداران، به تدریج رنگ های شاد و روشنی مثل زرد، بنفش و مرجانی به شکلی ایرانیزه شده وارد پوشش بانوان ایرانی شده اند. رنگ بنفش هم می‌تواند به عنوان یک گزینه ی جذاب برای ساخت ست های بهاره در نظر گرفته شود و هم در فصول سرد سال، در کنار رنگ های گرمی مثل قرمز و زرد به کار برده شود. دانستن نکات ریز علم رنگ شناسی و آشنایی با ست های جدید و جذابی که در دنیای مد با رنگ بنفش ساخته می‌شود، این امکان را به شما می‌دهد که از این رنگ سخت و پرریسک بیشترین بهره را ببرید. در ادامه با دو دسته بندی ست های بهاره و زمستانه، به معرفی استایل های ترند شده و هیجان انگیز با مانتوی بنفش می‌پردازیم.

ست مانتوی بنفش

  • ست های بهاره/تابستانه با مانتوی بنفش

رنگ بنفش، طیف گسترده ای از رنگ ها از بادمجانی تا یاسی روشن را شامل می‌شود. هر چه در این طیف به سمت تناژ تیره ی رنگ بنفش پیش می‌رویم، مکمل های این رنگ روشن‌تر می‌شود به طوریکه رنگ زرد را معمولا به عنوان مچ اصلی بادمجانی می‌بینیم که ترکیب فوق العاده ای در کنار یکدیگر می‌سازند. پیشنهاد ما برای ترکیب رنگ زرد و بادمجانی، استفاده از رنگ تیره در آیتم های اصلی و انتخاب اکسسوری های زرد به عنوان تزئین استایل است. به عنوان یک پیشنهاد گوشواره ها، بند ساعت، فریم عینک و کیف دستی می‌توانند به رنگ زرد انتخاب شوند. اگر قصد اضافه کردن یک رنگ سوم در کنار این ست شاد و هیجان انگیز را دارید توصیه ما رنگ سفید است.

در فصل های سرد، پوشش یک دست مشکی طرفداران زیادی پیدا می‌کند. یک پالتوی بنفش روی ست تک رنگ مشکی می‌تواند ست زمستانی شما را از یکنواختی خارج کند. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم در ست های تک‌رنگی که رنگ دوم تنها در یک آیتم وارد می‌شود، بهتر است در استفاده از آن زیاده روی نشود. در تصویر زیر، رنگ بنفش هماهنگ با پالتو، در انتخاب رنگ رژلب به کار رفته است.

  • ست های پاییزه/زمستانه با رنگ بنفش

فصل های سرد، بیشتر در ویترین مغازه ها رنگ های تیره را می‌بینیم که جذب کننده ی گرما هستند. برای مثال رنگ آبی که شکل روشن آن در فصول گرم با رنگ یاسی ترکیب می‌شد، در زمستان به شکل سرمه ای یا آبی نفتی در ست ها ظاهر می‌شود. اگر پالتویی به رنگ بنفش در کمدتان دارید، در نظر داشته باشید که بافت های یقه اسکی سرمه ای، طوسی و سفید می‌توانند مچ های مناسبی برای آن باشند. رنگ پلیور خود را می‌توانید با رنگ بوت ها یا روسری پشمی هماهنگ کنید و رنگ بنفش را در آیتم دیگری مثل کیف دستی یا فریم عینک به کار ببندید.

یکی از مچ های اصلی رنگ بنفش، ست یکدست صورتی روشن یا کرم پودری است. رنگ بنفش تیره روی این ست چه به صورت بهاره و چه زمستانه، جلوه ی بسیار زیبایی دارد. در این ترکیب هایی که محتاطانه تنها از کاربرد دو رنگ ساخته می‌شوند بهتر است رنگ دوم در جزئیات کوچکی مثل لاک ناخن ها وارد شود تا شکوه استایل مونوکروم را کم نکند.

درآمد زایی عالی

درآمد

پیوند دوستان عکس نوشته

Tags

تولدت مبارک تولدم مبارک عکس اسم دو نفره عکس اسم رایگان عکس اسم سه بعدی عکس اسم عاشقانه عکس خاص برای پروفایل دخترونه عکس خاص و زیبا عکس دلنشین برای پروفایل عکس غمگین جدید عکس نوشته عکس نوشته تولدت مبارک خواهرم عکس نوشته تولدت مبارک خواهری عکس نوشته تولدت مبارک داداشی عکس نوشته تولدت مبارک دخترم عکس نوشته تولدت مبارک رفیق عکس نوشته تولدت مبارک رفیق در اینستا عکس نوشته تولدت مبارک عشقم عکس نوشته تولدت مبارک پسرم عکس نوشته تولدم مبارک عکس نوشته جدید عکس نوشته خوشگل برای پروفایل عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های داغون کننده عکس نوشته های مفهومی و سنگین عکس های غمگین تنهایی عکسهای غمگین متن دار عکس پروفایل عکس پروفایل خاص 2017 عکس پروفایل خاص پسرونه عکس پروفایل شاد عکس پروفایل عاشقانه جدید عکس پروفایل غمگین پسرانه عکس پروفایل پسرانه لوگوی اسم لوگوی اسم دو نفره لوگوی اسم سه بعدی لوگوی اسم عاشقانه متن تولدم مبارک پروفایل عاشقانه احساسی پروفایل عاشقانه جدید پروفایل عاشقانه خاص پروفایل عاشقانه شاد پروفایل عاشقانه غمگین پروفایل عاشقانه فانتزی