برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ست رنگ‌ صورتی (شال، کفش، کیف، مانتو) + ترفند ست کردن رنگ صورتی

در این مجموعه از عکس نوشته و عکس پروفایل سایت عکس نوشته به ست کردن مانتوی صورتی با لباس و شال و کفش و کیف متناسب با رنگ صورتی پرداخته ایم. اگر دوست دارید استایلی زیبا و چشمگیر داشته باشید پس در ادامه با ما همراه باشید.

ست مانتوی صورتی

رنگ صورتی، یکی از رنگ های گرم است که در بسیاری از فرهنگ ها، رنگی دخترانه و ناز به حساب می‌آید. این رنگ به دلیل خاصیت گرمی که دارد رنگ خوبی برای انتخاب پالتو و کاپشن در فصل های سرد سال است و انتخابی عالی برای فصل بهار به حساب می‌آید.

برعکس چیزی که به نظر می‌رسد ترکیب کردن این رنگ در ست های روزانه یا رسمی کار سختی نیست. چرا که تناژ روشن و پاستلی این رنگ، تقریبا با تمام رنگ های تیره هماهنگ می‌شود و صورتی تیره یا سرخابی را می‌توان با رنگ های شاد و روشن ترکیب کرد.

علاوه بر پارچه های صورتی ساده، این رنگ را در پترن های جذابی مثل توپ توپی، چهارخانه، پترن حیوانات و… نیز می‌بینیم که آیتم را مناسب ساخت استایل های ویمسیکال می‌کنند.

در این مقاله به بررسی ست های جدیدی می‌پردازیم که در دنیای مد و فشن سال ۲۰۱۹ با مانتو/پالتوی صورتی ساخته شده و محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

  • ست های بهاره/تابستانه با مانتوی صورتی

الگوی دوخت چین‌دار را اخیرا در طراحی پیراهن های دخترانه و مانتوها زیاد می‌بینیم. از ترندهای اصلی بهار امسال، مانتوهایی هستند که در قسمت پایینی‌شان یک یا دو طبقه چین اضافه شده دارند. طراحان این کار را معمولا برای مانتوهای کمی آزاد و اورسایز انجام می‌دهند که می‌تواند جلو بسته یا جلوباز دوخته شود. این الگوی دوخت، حس و حالی جوان‌پسند و ماکزیمال به آیتم می‌دهد که رنگ صورتی برای این هدف بسیار مناسب است.

به خاطر مدل چین دار و گشاد این مدل مانتوها، بهتر است شلوارهای روشن و چسبان را در کنار آن ها بپوشید. علاوه بر آن، اکسسوری ها و آیتم هایی با تزئین مروارید که اخیرا ترند شده اند را به عنوان یک مکمل مناسب و جذاب در کنار این مدل مانتو ها پیشنهاد می‌دهیم.

مانتوهای چین دار را بر حسب آیتم های مکمل، هم در یک ست اسپرت (تصویر اول) و هم در ست های مهمانی (تصویر دوم) می‌توانید بپوشید.

درآمد زایی عالی

درآمد

پیوند دوستان عکس نوشته

Tags

تولدت مبارک تولدم مبارک عکس اسم دو نفره عکس اسم رایگان عکس اسم سه بعدی عکس اسم عاشقانه عکس خاص برای پروفایل دخترونه عکس خاص و زیبا عکس دلنشین برای پروفایل عکس غمگین جدید عکس نوشته عکس نوشته تولدت مبارک خواهرم عکس نوشته تولدت مبارک خواهری عکس نوشته تولدت مبارک داداشی عکس نوشته تولدت مبارک دخترم عکس نوشته تولدت مبارک رفیق عکس نوشته تولدت مبارک رفیق در اینستا عکس نوشته تولدت مبارک عشقم عکس نوشته تولدت مبارک پسرم عکس نوشته تولدم مبارک عکس نوشته جدید عکس نوشته خوشگل برای پروفایل عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های داغون کننده عکس نوشته های مفهومی و سنگین عکس های غمگین تنهایی عکسهای غمگین متن دار عکس پروفایل عکس پروفایل خاص 2017 عکس پروفایل خاص پسرونه عکس پروفایل شاد عکس پروفایل عاشقانه جدید عکس پروفایل غمگین پسرانه عکس پروفایل پسرانه لوگوی اسم لوگوی اسم دو نفره لوگوی اسم سه بعدی لوگوی اسم عاشقانه متن تولدم مبارک پروفایل عاشقانه احساسی پروفایل عاشقانه جدید پروفایل عاشقانه خاص پروفایل عاشقانه شاد پروفایل عاشقانه غمگین پروفایل عاشقانه فانتزی