بیوگرافی و زندگی نامه شخصیت هاعکس پروفایل بازیگران

عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل

در این پست از سایت عکس نوشته و پروفایل عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل را برای شما عزیزان قرار دادیم . 💚

سارا و نیکا فرقانی دو تا از بازیگران سریال پایتخت هستند که بچه های نقی معمولی هستند . مجموعه ای از تصاویر و عکس های جدید و زیبا از سارا و نیکا در سریال پایتخت فصل ۶ به همراه بیوگرافی و زندگینامه سارا و نیکا را در این پست از سایت عکس نوشته گردآوری یکردیم …

همراه ما باشید با تصاویر و عکس های جدید سارا و نیکا فرقانی از بازیگران سریال پایتخت فصل ششم …

عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل

عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل

سارا و نیکا، دو قلوهای محبوب سریال پایتخت که جزو کاراکترهای کلیدی این سریال محسوب میشوند.

آدرس فن پیج اینستاگرام سارا و نیکا

« nikaforghaniofficial@ »

سارا و نیکا فرقانی اصل زادۀ ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و ساکن سوئد هستند. انها با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگ‌تر است.

عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی (1) عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی (1) عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی (1) عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی (1) عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی (1)

نخستین تجربه بازیگری سارا و نیکا :

نخستین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس درسال ۱۳۸۴ بر می‌گردد که ۹ ماه بودند ودر آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یک دیگر جدا شده بودند و یکی درخانواده اي ثروتمند و دیگری درخانواده مذهبی بود.

نحوه ورود سارا و نیکا به سریال پایتخت :

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت انها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد «فیلمنامه نویس» برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

علایق سارا و نیکا فرقانی :

سارا و نیکا در گفت و گو هاي گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه اي به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و تصاویر زیادی از سارا و نیکا در کنار سگ هاي مختلف منتشر شده است.

شهرت سارا و نیکا :

سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل هاي ۲ – ۳ و ۴ این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. دراین سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی میکنند.

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بودو تو لیگ جوانان در تیم هاي عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زدند و بخاطر حادثه اي که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا دراین کشور به تحصیلات خود ادامه می‌دهند.

بازی فقط در پایتخت

مادر سارا و نیکا :راستش با خانم غفوری «تهیه کننده» و آقای مقدم قرار گذاشتیم هر سال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا ونیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند.

فقط درس

فعلاً نمیخواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا همین حالا در مرحله اي هستند که باید درس بخوانند و بازی در پایتخت برایشان کافی است.

ازدواج سارا و نیکا فرقانی اصل در سریال پایتخت ۵

سارا و نیکا در طول این سال‌ها و ساخت مجموعه هاي پایتخت روز به روز نقش شان پر رنگتر شده است گرچه در سریال پایتخت یک دیالوگ هاي آن ها بسیار کوتاه و تک کلمه اي بود ولی با بزرگ شدن دوقلو ها نویسندگان با فراغ بال برای انها متن مینویسند.به گزارش پارس ناز به طوری‌كه در پایتخت ۳ اسم رستوران هما و عمه فهیمه رستوران سارونیکا بود که بخشی از داستان رابه خود اختصاص داده بود.

سارا و نیکا به همراه چوچانگ

اما با حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت ۵ بخش زیادتری از بار داستان به انها اختصاص پیدا کرده است تا آنجایی که هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سکانسی از این سریال از ارسطو می‌خواهد که سارا و نیکا را برای برادرانش رحمان و رحیم از نقی خواستگاری کند.

و این خود نویدی برای پر رنگتر شدن حضور سارا و نیکا در پایتخت ۵ است یا در قسمت اول سریال سارا و نیکا عمه خودشان راکه در مجلس ختم التیام حالش بعد شده است به درمانگاه میبرند!

گفت و گو با سارا و نیکا

سارا و نیکا، کودکی شان را در پایتخت پشت سر گذاشتند. شاید بهمین خاطر است که در پشت صحنه کار، زندگی می‌کنند. آن ها از همان روز اول ریما رامین فر و محسن تنابنده را بابا و مامان خطاب کرده و با این کارشان فاصله ها را کم کردند. انها نور چشمی اهالی پایتخت هستند و همه ی هر کاری را انجام می‌دهند که به دوقلوها خوش بگذرد.

نخستین تجربه بازیگری در هشت ماهگی

سارا:نخستین بار وقتی هشت ماهه بودیم در سریال «دوباره زندگی» بازی کردیم. از اون موقع چیزی به یاد نداریم اما مامان مون می گه آقای رسول حاتمی که اون زمان، ما رو از «دوباره زندگی» می شناخت و آشنایی نزدیکی هم با گروه پایتخت داشت، وقتی برای سریال «پایتخت» دنبال دوقلو بودن مارا به آقای مقدم معرفی کرد و بعد از این که به دفتر رفتیم برزو نیک نژاد از ما تست گرفت و برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

بعد از پایتخت ۲ به سوئد رفتیم

نیکا:بعد از حضور در پایتخت ۲، ما برای تحصیل و زندگی با مامان و بابامون به کشور سوئد رفتیم. اوایل حضور در مدرسه سوئد برای مان سخت بود اما به سرعت دوستان زیادی پیدا کردیم و همین حالا کلی دوست سوئدی داریم.

وقتی دوقلوهای شیرگاهی جای ما را گرفتن

سارا:این ماجرا گذشت تا این که ما برای حضور در پایتخت ۴ کاملا آماده بودیم که یک دفعه شنیدیم قرار است یک دو قلوی شیرگاهی نقش سارا و نیکا رو بازی کنن. اون لحظه خیلی ناراحت شدیم اما مامان مون میگفت خیلی خوبه که دو تا بچه دیگه که اونا هم دوستای ما هستن، قراره بازی کنن و از این بابت خوشحال هستن ولی ما چون پایتخت رو خیلی دوست داشتیم دل مون میخواست نقش مون رو خودمون بازی کنیم.

چطور به پایتخت برگشتیم

نیکا:ما حضورمون رو دیگه منتفی می دونستیم اما بعد چند روز آقای تنابنده که هنوز هم برای ما بابای قصه است، با مامان مون تماس گرفت و ازش خواست که بیاییم ایران. بابا محسن میگفت قبل این که ما به دنبال دوقلو باشیم، خانم غفوری چند بار از طریق وایبر با شما تماس گرفته که جواب ندادین! این موضوع برای زمانی بود که خط هاي وایبری در سوئد دچار مشکل شده بودو ما اصلا متوجه نشدیم که ایشون تماس گرفتن.

داستان درس خوندن ما در سوئد

سارا:روال مدرسه هاي اونجا به این شکل بود که برای ملیت هاي مختلف، یک کلاس وجود داشت؛ مثلاً یک کلاس برای ایرانی ها که ما در اون کلاس درس می خونیم و بعد از این که مدتی از حضورمون گذشت به صلاحدید معلم مون کلاس هاي زبان سوئدی رو هم شروع کردیم و به این ترتیب زبان مشترک ما با بچه هاي دیگر از ملیت هاي مختلف، سوئدی خواهد شد.

نیکا:قبل از سفر به ایران برای حضور در پایتخت ۴، فصل امتحانات مون بود که برای این که امتحانات با سفرمون به ایران تداخلی پیدا نکنه، مامان مون با مدیر مدرسه صحبت کرد و از معلم مون خواست تا قبل از موعد اصلی امتحان ها، از من و سارا امتحان بگیرن.

حدود یک ماه ما به صورت فشرده درس خوندیم و امتحان دادیم که برای حضور در پایتخت ۴ آماده باشیم. باوجود این که تو اون یک ماه خیلی سختی کشیدیم اما به عشق پایتخت همه ی اون مشکلات رو تحمل کردیم.

با مادرمون از طریق اسکایپ در ارتباطیم

نیکا:دوری از مامان مون، خیلی برامون سخته و هیچوقت فکر نمیکردیم که روزی اتفاقی بیفته که ما رو از هم جدا کنه اما این جا هرروز صبح از طریق اسکایپ با مامان که سوئده چت تصویری داریم که کمی از سختی این دوری کم کنیم.

با دایی مون به ایران اومدیم

سارا:مامان مون باید از محل کارش مرخصی می‌گرفت و همراه ما می اومد ولی به خاطر این که یکبار با محل کارش صحبت کرده بودو بعدش بدلیل عدم تماس گروه پایتخت که بعد ها فهمیدیم سوءتفاهم بوده، دیگه نمی تونست مرخصی بگیره؛ همین شد که ما رو با دایی مون که دقیقا همون زمان برای دیدن مادربزرگ مون میخواست به ایران بیاد، به ایران فرستاد.

استقبال پایتختی ها از ما در فرودگاه

سارا:زمانی که رسیدیم به فرودگاه امام خمینی، بعد از این که وارد سالن شدیم، دیدیم که گروه تصویربرداری پایتخت به استقبال ما اومدن و عکسهایی از لحظه ورود ما به ایران گرفتن و گفتن که قراره در پشت صحنه سریال پخش بشه.

بعد از خدا، بچه هایم رابه پایتختی ها سپردم

خانم جلیلی، مادر سارا و نیکا که حسابی دلتنگ دوقلوهایش است، گفت:دوری از بچه ها برایم بسیار سخت است اما خب به این دلیل که خودشان خیلی دوست داشتن در پایتخت حضور داشته باشن و همچنین مادر خودم که بیمار هستن و سارا و نیکا را خیلی دوست دارن، راضی شدم که بچه ها را همراه با دایی شان به ایران بفرستم. بچه ها را بعد از خدا به کل گروه سپردم و خدا را شکر که شنیدم حواس شان به سارا و نیکای من هست.

عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل عکس های جدید سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی کامل

کلمات کلیدی :  عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل,عکس های سارا و نیکا در ترکیه,عکس های سارا و نیکا در فیلم پایتخت,عکس های سارا و نیکا در اینستا,عکس های سارا و نیکا در پایتخت,عکس های سارا و نیکا در سوئد,عکس های سارا و نیکا جدید,عکس های سارا و نیکا در خارج از کشور,عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل در خارج,عکس های سارا و نیکا در پایتخت ۶,عکس های سارا و نیکا در مدرسه,عکس های سارا و نیکا در خارج,عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل در سوئد,عکس های سارا و نیکا در اینستاگرام,عکس های سارا و نیکا در سریال پایتخت,عکس های سارا و نیکا در پشت صحنه پایتخت ۵,عکس های سارا و نیکا در ورزشگاه آزادی,عکس های سارا و نیکا با رحمان و رحیم,عکس های سارا و نیکا در سال ۹۸,عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل با مادرشان

🔹🔶🔸🔷🔹🔶🔸🔷

منبع : سایت عکس نوشته بزرگترین سایت عکس www.axneveshteh.ir

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن