بیوگرافی و زندگی نامه شخصیت هاعکس پروفایل بازیگرانعکس نوشته بازیگران

عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو

درآمد

عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو

مجموعه ای از تصاویر جدید و زیبا از افسانه پاکرو و عکس نوشته های خفن و جدید افسانه پاکرو و عکس پروفایل خوشگل و جذاب افسانه پاکرو و عکسهای خانوادگی افسانه پاکرو و عکس های افسانه پاکرو در شبکه های اجتماعی و عکس های اینستاگرامی و فیسبوکی افسانه پاکرو به همراه بیوگرافی و زندگینامه افسانه پاکرو را در این پست از سایت عکس نوشته گردآوری کردیم …

عکس های افسانه پاکرو و خواهرش,عکس های افسانه پاکرو در ترکیه,عکس های افسانه پاکرو و همسرش,عکس های افسانه پاکرو در اینستاگرام,عکس های افسانه پاکرو درسریال تکیه بر باد,عکس های افسانه پاکرو جدید,عکس های افسانه پاکرو قبل از عمل,عکس های افسانه پاکرو با خواهرش, بیوگرافی افسانه پاکرو قد,بیوگرافی افسانه پاکرو و خواهرش,بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش,بیوگرافی افسانه پاکرو قد و وزن,بیوگرافی افسانه پاکرو بازیگر ایرانی,بیوگرافی افسانه پاکرو ویکی پدیا,بیوگرافی افسانه پاکرو و خانواده اش,بیوگرافی افسانه پاکرو و عکس

جدیدترین و زیباترین عکس نوشته و عکس پروفایل افسانه پاکرو به همراه زندگینامه

عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو

عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو

بیوگرافی افسانه پاکرو

افسانه پاکرو در سال ۸۳ اولین بار با فیلم «محکومین به بهشت» به سینما معرفی شد و یک سال قبل از آن در کلاس های استاد سمندریان شرکت کرده بود. افسانه پاکرو فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی) است و سال هاست کنار بازیگری نقاشی هم می کند.

افسانه پاکرو متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. افسانه پاکرو یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد، مجرد است، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است. افسانه پاکرو عاشق بازیگری است و از شهرت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد.

مصاحبه با افسانه پاکرو

۱٫ خانم افسانه پاکرو، تولد شما چه روزی است ؟

افسانه پاکرو: من در ۴ اردیبهشت به دنیا آمدم اما با اشتباهی که صورت گرفته در همه جا ۱۱ اردیبهشت ثبت شده و من به دلیل اینکه کمتر مصاحبه می کنم، جایی مطرح نکردم و همه ۱۱ اردیبهشت به من تولدم را تبریک می گویند.

۲٫ خانم پاکرو از حضور خود در سینما برایمان بگویید؟

افسانه پاکرو: در سال ۸۳ اولین بار با فیلم «محکومین به بهشت» به سینما معرفی شدم، البته یک سال قبل از آن در کلاس های استاد سمندریان شرکت کردم و قرار بود دوره ای از کلاس های آقای فخیم زاده را بگذرانم که به دلیل حضور در اولین فیلم خود نتوانستم. اما سال ها بعد در سریال «تکیه بر باد» با ایشان همبازی شدم.

۳٫ شما در زمینه نقاشی فعالیت دارید؟

افسانه پاکرو: بله. در دانشگاه سوره رشته نقاشی خواندم و یکی از بهترین علایق من همین رشته است. سال هاست کنار بازیگری نقاشی می کنم.

۴٫ نظر خانواده درباره حضور شما در عرصه بازیگری چه بود؟

افسانه پاکرو: زمانی که من رشته نقاشی را انتخاب کردم، همه پدر و مادرها اصرار داشتند فرزندانشان پزشکی و مهندسی بخوانند، اما خانواده من با انتخاب من موافق بودند، البته بعدها به آن ها گفتم کاش شما هم اصرار می کردید که من پزشکی بخونم؛ چون به رشته پزشکی نیز علاقه زیادی داشتم و دو سه سال بعد از بازیگری با تغییر رشته کنکور پزشکی دادم و در همان کنکور اول قبول شدم اما چون تصمیم سختی بود در نهایت بازیگری را ادامه دادم.

۵٫ خانم پاکرو از انتخاب خود پشیمان نیستید؟

از هیچ کدام از تصمیم های خود پشیمان نیستم، البته دوست داشتم هر دو را با هم ادامه می دادم، در هر صورت تقدیر اینگونه بود.

۶٫ نقطه عطف کاری شما چه زمانی بود؟

افسانه پاکرو: نمی توانم دقیقا بگویم، چرا که اکثر کارهایی که داشتم با استقبال مواجه شد، «رویای خیس»، «محاکمه»، «تکیه بر باد»، «زاینده رود» و … اما شاید «رویای خیس» طیف گسترده تری از مردم در رده های سنی مختلف را راضی کرد.

۷٫ چه نقشی را دوست دارید تجربه کنید؟

افسانه پاکرو: نقش های متفاوتی را بازی کرده ام. برایم مهم است که ابتدا خودم نقش را باور کنم تا بتوانم برای بیننده آنرا باورپذیر کنم. صرفا بازیگری را در ایفای نقش یک معتاد و کاراکتری در فضای تلخ نمی بینم، چون معمولا هرچه این نقش ها را بازی کنی گویا هنرمندتری. به نظر من هنر در آن است که بتوانی هر نقشی را برای مخاطب باورپذیر کنی.

۸٫ ارتباط مردم با سینما چطور است؟

افسانه پاکرو: باید همه چیز دست به دست هم بدهد تا ارتباط مردم با سینما برقرار باشد. هیچ وقت نباید انتظار داشت صرفا فیلمی به خاطر بازیگری یا کارگردانی بفروشد. فیلمنامه، عوامل پشت صحنه، بازیگران، کارگردان همه در موفقیت و عدم موفقیت یک فیلم تاثیرگذار هستند.

افسانه پاکرو از سال ۸۶ شروع به ساخت فیلم کوتاه کرد

۹٫ موسیقی مورد علاقه شما؟

افسانه پاکرو: همه نوع موسیقی گوش می کنم. سنتی هم دوست دارم.

افسانه پاکرو؛از صحنه های رویارویی با فرامز قریبیان می گوید
ایا ثروتمند ترین خواهران هالیوودی را می شناسید ؟ +عکس

۱۰٫ خانم پاکرو چقدر مطالعه می کنید؟

کتاب زیاد می خوانم و چون فیلم کوتاه می سازم و نویسنده کارهایم خودم هستم، مطالعه تاثیر مثبتی در کارهایم دارد.

۱۱٫ در خصوص فیلم های کوتاه خود صحبت کنید.

افسانه پاکرو: در انجمن سینمایی جوان، کارگردانی خواندم و از سال ۸۶ فیلم های کوتاه می سازم.

۱۲٫ افسانه پاکرو به گارگردانی علاقه مند است؟

با توجه به اینکه سال هاست فیلم کوتاه می سازم، می توانستم فیلم بلند خود را کار کنم و مشکلی نداشتم، اما فعلا قراری برای این کار ندارم.

فیلم های سینمایی افسانه پاکرو

* دلتا ایکس

* دو عروس

* یادگاری

* شبکه

* چشم

* شیر و عسل

* زندگی شیرین

* محاکمه

* رؤیای خیس

* محکومین بهشت

مجموعه های تلویزیونی افسانه پاکرو

– زیباتر از رؤیا به کارگردانی محمدرضا رحمانی

– تکیه بر باد به کارگردانی محمود معظّمی

– در مسیر زاینده رود به کارگردانی حسن فتحی

– رسم عاشقی به کارگردانی سعید سلطانی

– پیدا و پنهان به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل 

عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو عکس نوشته پروفایل جدید افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو

🔶🔸🔷🔹🔶🔸🔷

منبع : اینترنت

بازنشر : سایت عکس نوشته بزرگترین سایت عکس و متن و اس ام اس و شعر www.axneveshteh.ir

درآمد