عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخمتن تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ

عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا

به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و روز جهانی هلال احمر مجموعه ای از تصاویر و عکس نوشته های زیبا برای تبریک روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ به همراه متن و جملات و نوشته های زیبا برای تبریک روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ را در این پست از سایت عکس نوشته و عکس پروفایل گردآوری کردیم …

عکس صلیب سرخ جهانی,عکس صلیب سرخ وهلال احمر,عکسهای صلیب سرخ,عکس پرچم صلیب سرخ,عکس آرم صلیب سرخ,عکس علامت صلیب سرخ,عکس های صلیب سرخ جهانی,عکس نشان صلیب سرخ, عکس هلال احمری,عکس هلال احمر برای پروفایل,عکس هلال احمر کارتونی,عکس هلال احمر و صلیب سرخ,عکس هلال احمر تبریز,عکس هلال احمر ارومیه,عکس هلال احمر گتوند,عکس هلال احمر رامسر

عکس و عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ در سال ۹۹

عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا (1)

عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا

صلیب سرخ و هلال احمر، سازمانی است ارزشی و انسانی که برای حفظِ حُرمت و کرامت انسانی فارغ از مرزبندی های‌ سیاسی و جغرافیایی، در خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیازمندی ها می‌باشد.
روز هلال احمر مبارک باد.

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

ای تلاشگران برای تسکین آلام بشری، ای کوششگران در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها…
روزتان مبارک

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

سخت کوشیدم که یک قاضی شوم یا که یک امدادگر…..تیزی شوم سیری از طوفان درونم اب شد رخنه کرد در اسمان مهتاب شد درد،دردمندان نفس گیرم شده سالهاست این قصه ایینم شده پیکر مدهوش من خاکستریست در درونم یک هلال احمریست شهر من راحت بخواب ارام باش سرخی این منهنی را جام باش من که دریا دل خروش میهنم لخت و عریانی بپوش پیراهنم. …

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

۱۸ اردیبهشت، روز حهانی هلال احمر و صلیب سرخ بر شما همکار گرامی مبارک

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

۱۸ اردیبهشت، روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ بر شما همکار گرامی مبارک…

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

آنان که نشان ماه دارند همواره به سینه راه دارند در حادثه ها بسی شکستند مشکن دلشان گناه دارند

تقدیم به هلال احمری های‌ مهربان

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

صلح، نماد نوع دوستی و همزیستی مسالمت آمیز است و جمعیت هلال احمر پیام آور این الگوی ارزشمند در عرصه بین المللی و گویای حقِ حیات قائل شدن برای هر ایده و عقیده ای است.
این روز بزرگ را بر شما زحمت کشان عزیز تبریک عرض میکنم.

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

یکی از شعارهای اساسی هلال احمر، عمل به جای حرف است. انها با به خطرانداختن جان و هستی خود، برای نجات انسان در هر نقطه ای از جغرافیای عالم تلاش کرده و نسبت به التیام اوضاع جسمانی و روحی آسیب دیدگان از هر طبقه و گروهی اهتمام می ورزند.
روزتان مبارک ای عزیزان زحمت کش

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخدادها مصونیّت بخشیده و زمینه پیش گیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد.
روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ مبارک

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری نیروهای متعهد و تربیت انسانهای فداکار و ایثارگر می کوشد که صفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومین و گرفتارانی باشد که در شرایط دشوار و ناگوار زندگی در چنگال حوادث گرفتار میشوند.
روز جهانی هلال احمر مبارک باد.

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

تقدیر و تشکر روز هلال احمر

تا که عیسی گشت ان دم بر صلیب آسمانها را نوردید ان مُنیب شد صلیب از ان سپس چون شاخصی یا نمادی از هدفهایی قریب یاری و امداد از خلق خدا در حوادث یا بلاهایی مهیب باشد اهداف اصیل سازمان با نماد سرخرنگی از صلیب لیک با من گو تو ای صاحب خرد! پاسخی از یک سؤالی بس عجیب گر خورَد روحی زمین اندر زمین یا خورد از دشمنش اینجا فریب بر کدامین سازمان آرد پناه؟ تا بگیرد دست او چون یک حبیب بر کدامین خانه کوبد در ؟ بگو یا دعایش را که باشداو مجیب؟ بر

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

ای تلاشگران برای تسکین آلام بشری، ای کوششگران در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها…
روزتان مبارک…

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، بر تمامی زحمتکشان این عرصه مبارک باد. آرزوی سلامتی

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

۱۸ اردیبهشت، روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ بر شما همکار گرامی مبارک

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

صلح، نماد نوع دوستی و همزیستی مسالمت آمیز است و جمعیت هلال احمر پیام آور این الگوی ارزشمند در عرصه بین المللی و گویای حق حیات قائل شدن برای هر ایده و عقیده ای است.
این روز بزرگ را بر شما زحمت کشان عزیز تبریک عرض میکنم.

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

یکی از شعارهای اساسی هلال احمر، عمل به جای حرف است. آن ها با به خطرانداختن جان و هستی خود، برای نجات انسان در هر نقطه ای از جغرافیای عالم تلاش کرده و نسبت به التیام اوضاع جسمانی و روحی آسیب دیدگان از هر طبقه و گروهی اهتمام می ورزند.
روزتان مبارک ای عزیزان زحمت کش

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخدادها مصونیّت بخشیده و زمینه پیشگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد.
روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ مبارک

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری نیروهای متعهد و تربیت انسانهای فداکار و ایثارگر می کوشد که صفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومین و گرفتارانی باشد که در شرایط دشوار و ناگوار زندگی در چنگال حوادث گرفتار می شوند.
روز جهانی هلال احمر مبارک باد.

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

دستهایی که مستقیم کمک می کنند مقدستر از دستهایی هستند که فقط دعا می کنند.
روز جهانی هلال احمر مبارک باد.

عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا (1) عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا (1) عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا (1) عکس نوشته تبریک روز هلال احمر و صلیب سرخ + متن های زیبا (1)

🔶🔸🔷🔹🔶🔸🔷

منبع : اینترنت

بازنشر : سایت عکس نوشته بزرگترین سایت عکس و متن و اس ام اس و شعر www.axneveshteh.ir

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن