عکس اسم

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل mohammad

اسم محمد اسم پسرانه است، معنی اسم محمد در لغت از واژه « حمد» بخاطر کثرت حمد و ستایش خداوند است  محمد آخرین فرستاده خدا ، نام پیامبر گرامی اسلام (ص) است که خُلق عظیم آفرینش و جمیع انبیاء و اولیاء در او جمع شده است در ادامه مطلب یک مجموعه بسیار زیبا از عکس های نام محمد آماده کرده ایم که می توانید از آنها در پروفایل خود در تلگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار دهید.

اسم محمد انگلیسی

اسم محمد

فراوانی اسم محمد در حال حاضر تقریباً ۲۳۹۷۷۵۰ نفر با اسم محمد در قید حیات می باشند (این آمار تا سال ۹۴ می باشد). 
فراوانی استفاده از این نام به جهت اینکه نام پیامبر اسلام، یکی از سوره‌های قرآن و سه تن از امامان و نیز چندین تن از بزرگان دین محمد می‌باشد در بین مسلمانان از اهمیتی بیشتری برخوردار بوده و رواج بیشتری نیز دارد.

روزنامه دیلی‌تلگراف چاپ لندن در گزارشی نام محمد را رایج‌ترین و محبوب‌ترین نام در میان مسلمانان انگلستان معرفی کرد.

همچنین پیش از این منابع دولتی انگلیس اعلام کردند:

نام محمد در بررسی‌های اولیه در رتبه ۲۳ فهرست اسامی گذاشته ‌شده بر روی نوزادان قرارگرفت، اما پس از جمع‌آوری ۱۴ نوع نوشتن این اسم، نام محمد در رتبه ۲ قرارگرفت.

براساس اعلام دفتر آمار ملی بریتانیا، نام محمد در صدر نامهایی است که مسلمانان بریتانیا برای کودکان تازه متولد شده خود انتخاب می‌کنند

طراحی اسم محمد اسم محمد برای پروفایل عکس نام محمد عکس نوشته اسم محمد عکس نام محمد برای پروفایل

عکس نام محمد برای پروفایل

در واژه محمد به ترتیب حرف م اول دارای ضمه (مُ) , ح دارای فتحه (حَ) , م دوم مشدد و دارای فتحه (مَّ) , د نیز به ساکن ختم می‌شود، محمد اسم مفعول از باب تفعیل و از فعل حمد است، فعل حمد در عربی به معنای تشکر می‌باشد.

ستودن، راضی شدن، شکر کردن، ادای حق کسی کردن ، ستوده، به غایت ستوده، ستایش شده، آنکه خصال پسندیده وی بسیار است.

mohammad Muhammad محمد لوگو اسم محمد

لوگو اسم محمد برای پروفایل لوگو اسم محمد برای پروفایل تلگرام دانلودعکس پروفایل محمد دانلودعکس پروفایل محمد محمد عکس محمد به شکل قلب عکس محمد به شکل قلب عکس محمد به شکل قلب محمد به انگلیسی پروفایل محمد

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن